Новини Публікації

10 тижнів — 10 тренінгів — 600 годин взаємодії

В рамках проєкту «Інтеграція та самореалізація ВПО в життя громад» команда ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» реалізувала освітній етап, що складався із 5-ти тренінгів на тему «Працевлаштування в умовах невизначеності» та 5-ти тренінгів на тему «Проєктний менеджмент»

Учасниками проєкту стали вимушено-переміщені особи та жителі громад, такий формат роботи обраний задля кращої взаємодії людей та якісної адаптації в громадах.

Всього до освітнього етапу долучились 117 учасників із 6-ти територіальних громад Чернівецької області:

📍Чернівецька;

📍Вижницька;

📍Берегометська;

📍Сторожинецька;

📍Боянська;

📍Кельменецька.

Впродовж 10-ти тижнів команда, разом з учасниками, отримувала нові знання, вчились виходити із зони комфорту та, навпаки, опановувати себе в стресових ситуаціях, досліджували свої м‘які та тверді навички, що раз ми вчились краще розуміти одне одного та проблеми соціального характеру, що нас оточують.

Основним результатом освітнього етапу проєкту є прописання проєктних заявок та подання їх на наш грантовий міні-конкурс «Інтегруйся та самореалізуйся» і як наслідок отримання фінансування на найкращу ідею соціального характеру.

В наступних дописах розкажемо вам про міні-конкурс та оберемо найкращі проєкти з 5 громад.

______________________________________

Проєкт «Інтеграція та самореалізація ВПО в життя громад» реалізується ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист»за підтримки Асоціації Triangle Génération Humanitaire. Відокремленим підрозділом Асоціації Triangle Génération Humanitaire Ukraine

Громадська організація «Чернівецьке об‘єднання «Захист» працює в межах гуманітарного проекту «Реагування на надзвичайні ситуації щодо задоволення основних потреб людей, що постраждали від конфлікту в Україні», що фінансується за підтримки Кризового Центру Міністерства Європи та іноземних справ Франції