Новини

13 червня в рамках проєкту психологічної підтримки, за сприяння People in Need, ми провели перший соціально-економічний захід для внутрішньо переміщених осіб

Як влаштуватися на роботу в квітковому бізнесі чи відкрити власну справу, дізналися мешканці прихистку для ВПО. Сьогодні ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» організувало для них поїздку до одного з найбільших інтернет-магазинів України – компанії Florium .

Її керівник Петро Тоненчук познайомив мешканців прихистку з усіма етапами діяльності фірми: від організованої за останніми технологіями системи логістики до вирощування саджанців.

Відвідувачі були в захваті від розмаїття тисяч сортів декоративних та сільськогосподарських рослин в асортименті компанії, а також від її історії успіху. «12 років тому це був занедбаний з іще з радянських часів склад, де на даху росли дерева. А зараз ми тут продаємо рослини з усього світу – практично все, що можна посадити вдома, у нас є», — розповів Петро Тоненчук та поділився планами розширення бізнесу.

Кожен учасник екскурсії отримав добірку корисних матеріалів з рекомендаціями щодо пошуку роботи від фахівців Державної служби зайнятості та контактами ресурсів з працевлаштування.

На завершення заходу всі охочі змогли влаштувати сімейну фотосесію у царстві півоній. Адже на території компанії «Флоріум» знаходиться єдине в регіоні півонієве поле, яке просто створене для відпочинку і психологічного розвантаження.

✅ Підтримати нас можна за посилання — https://www.zahystcv.org/donate/

✅ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

✅ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979

Спільними діями до перемоги🇺🇦