Новини

13 липня відбулось чергове засідання комітету доступності при виконкомі ЧМР

13 липня відбулось чергове засідання комітету доступності при виконкомі ЧМР. Цього разу вдалося обговорити значне коло питань та дійти певних домовленостей спільних дій на найближчий час.
Найперше були обговорені заходи з організації доступності поліклініки №1. У даній установі медичні послуги отримує значна кількість людей з інвалідністю, а тому разом із головним лікарем окреслили першочергові кроки із організації доступності в даному закладі.
Значну увагу присутніх було приділено питанням парковок, пониження бордюрів на пішохідних переходах та паркуванню тролейбусів. Із присутніми на засіданні директором департаменту ЖКГ Ярославом Кушніриком та іншими працівниками департаменту домовилися про наступне:
— парковки: переглянути проектну документацію із дотримання розміру (3.5 м) місця парковки для людей з інвалідністю;
— пониження бордюрів: надати спільні пропозиції ГО в департамент для подальшої роботи та провести зустріч ГО, МіськШЕПУ та технагляду з питання якості робіт з пониження бордюрів;
— паркування тролейбусів: провести зустріч представників громадськості з керівництвом ЧТУ, водіями тролейбусів з питання дотримання водіями правил паркування тролейбусів (не далі 30 см від бордюру).
Також на засідання комітету була запрошена представник Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю при виконавчому комітеті міської ради. Наталія Сірман розповіла присутнім про сферу діяльності Інспекції та законодавчі зміни, які дозволяють контролювати будівництво до здачі в експлуатацію, зокрема і на предмет доступності до новобудов маломобільних верств населення. Домовились про залучення представників комітету доступності до моніторингу новозбудованих будинків та надання забудовникам рекомендацій.