Новини

Здійснили аудит доступності 10 аптек у Чернівцях

В рамках проекту «Захист прав людини у Чернівцях», що реалізує ГО «Чернівецьке об»єднання «ЗАХИСТ» за підтримки @IM Swedish Development Partner.
Членами коаліційної групи «Забезпечення доступності для осіб з інвалідністю та маломобільних верств населення» Любов Свіріденко провела аудит доступності 10 аптек.
З початку липня поточного року, Любов Свіріденко здійснила аудит доступності в 10 аптек нашого міста Чернівці. Склала анкети визначення доступності та написала рекомендаційні листи тим власникам аптек, у яких виявлені недоліки під час перевірки, рекомендації було занесено у книгу перевірок.
Усі аптеки та їх структурні підрозділи повинні відповідати нормам щодо обов’язкового створення безбар’єрного простору відповідно до ДБН В:2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд».
До тих аптеки, що не дотримались вищезазначених умов направлені листи у Державну службу з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області : ліцензіат, який проводить діяльність з роздрібної торгівлі лікарськими засобами зобов’язаний, створити необхідні умови забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних верств населення до приміщень відповідно до Державно будівельних норм і стандартів.
Аудити доступності провела :
Любов Свіріденко ГО»ЧТІ»Мрія»
ДЕТАЛЬНІШЕ: https://www.zahystcv.org
Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979 🙂
Якщо ви хочете підтримати нашу діяльність, перейдіть за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/