Новини

19 липня, увечері МКУ Резиденція молоді прийняла у себе 11 зацікавлених в майбутньому своєї держави людей, задля перегляду кінострічки в рамках проєкту DocuClub

Представники ГО «ЧО Захист» продемонстрували місцевим волонтерам та вимушено переселеним особам фільм Жанни Довгич — «Дім з химерами».

Що ж режисерка закладала в цій назві… Стан будівель історичної важливості чи, можливо, людей, які займаються незаконним перепродажем цих будиночків? Ми спробували розібратися в цьому питанні.

На межі зникнення, разом з іншими, опинилась садиба відомого українського художника — Мурашка.

Проте Олександр — кандидат фізико-математичних наук — разом зі своєю родиною починає боротьбу за існування і недоторканність даних пам’яток архітектури.

Після перегляду цієї стрічки аудиторія розділилась на умовні два табори: реставрація Vs реконструкція. Що доцільніше застосовувати задля збереження нашої національної ідентичності? Хто має право вирішувати чи носять будівлі певну історичну цінність? І чи повинні зноситись наші хрущовки та сталінки, якщо там жив «герой свого часу»?

Ми вдячні МКУ Резиденції молоді за співпрацю та закликаємо кожного приєднуватись до перегляду кінострічок та обговорення цих важливих соціальних тем.

✅ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

✅ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979