Новини

20 листопада ми розпочали новий етап проєкту — проведення адаптаційних заходів, першими до кого ми завітали, стали учасники із Сторожинецької територіальної громади

Проєкт «Інтеграція та самореалізація ВПО в життя громад» успішно реалізується ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист»

20 листопада ми розпочали новий етап проєкту — проведення адаптаційних заходів, першими до кого ми завітали, стали учасники із Сторожинецької територіальної громади.

В рамках відпочинково-адаптаційного заходу було проведено майстер-клас для дорослих «Живопис кавою», який провела майстриня Олександра Маніску. Учасники самостійно обирали сюжет для витвору, робили намітку екскізу, розписували його кавою та накладали додаткові шари кави для кращого простежування сюжету. Всього ми створили 10 витворів, щоб глянути детальніше гортайте карусель до кінця.

А поки батьки творили, дітки розважались разом із аніматорами: танцювали, співали українські пісні, грали в настільні ігри та ін.

Вся команда нашої організації надзвичайно рада, що в нелегкий час для країни та кожного громадянина, ми змогли об‘єднатись, відновили сили, а дітки змогли поринути в спокійне і мрійливе дитинство, хоч на декілька годин.

Щиро вдячні за гостинність та підтримку заходу — ресторану «Корона», ваш заклад подарував, тепло та затишок, що посприяв налагодженню комфортної атмосфери для учасників.

Приємною несподіванкою став для нас сюрприз від учасників. Сильні та незламні жінки із східних і південних областей України вручили ГО «Чернівецьке об‘єднання «Захист», на знак вдячності, власноруч виготовлені прапори України, як символ єдності українського народу — єдиного народу, незламного народу.

__________________________________________

Проєкт «Інтеграція та самореалізація ВПО в життя громад» реалізується ГО «Чернівецьке об‘єднання «Захист» за підтримки Асоціації Triangle Génération Humanitaire. Відокремленим підрозділом Асоціації Triangle Génération Humanitaire Ukraine

Громадська організація «Чернівецьке об‘єднання «Захист» працює в межах гуманітарного проекту «Реагування на надзвичайні ситуації щодо задоволення основних потреб людей, що постраждали від конфлікту в Україні», що фінансується за підтримки Кризового Центру Міністерства Європи та іноземних справ Франції