Новини Публікації

22 жовтня ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» розпочала серію тренінгів «Проєктний менеджмент» в рамках проєкту «Інтеграція та самореалізація ВПО в життя громад»

22 жовтня ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» розпочала серію тренінгів «Проєктний менеджмент» в рамках проєкту «Інтеграція та самореалізація ВПО в життя громад»

Група із Чернівецької ТГ стала першою та поринула в основи управління і створення проектів. Учасники із Харкова, Маріуполя, Херсону та Луганська об’єднались у стінах Ресурсний центр громадської активності задля отримання корисних та необхідних навичок у реалізації проектів соціальної дії

Серію тренінгів веде тренерка із багаторічним досвідом роботи — Tetiana Lebukhorska

Протягом шести годин учасники заходу обговорювали основні аспекти такої важливої теми як проєктний менеджмент і проєктна діяльність. Основний акцент тренінгу був направлений на визначення основних соціальних проблем в громаді та правила написання успішної проєктної заявки.

Кожен учасник тренінгу має можливість утворити команду та подати сформовану проектну заявку на конкурс міні-грантів «Інтегруйся та самореалізуйся». Сума міні-гранту становить — до 77 500 грн.

Впевнені, що конкурс міні-грантів «Інтегруйся та самореалізуйся» допоможе реалізувати соціальні ініціативи в Чернівецькій ТГ.

Чекаємо на ідеї, що покращать життя громад та рушаємо навчати наступну територіальну громаду🙌

_________________________________________

Проєкт «Інтеграція та самореалізація ВПО в життя громад» реалізується ГО «Чернівецьке об‘єднання «Захист» за підтримки Асоціації

Triangle Génération Humanitaire. Відокремленим підрозділом Асоціації Triangle Génération Humanitaire Ukraine