Новини

23 червня в рамках проєкту психологічної підтримки, за сприяння People in Need відбувся соціально-економічний захід для внутрішньо переміщених осіб

Для цього серед мешканців одного із чернівецьких прихистків фахівці ГО “Чернівецьке об‘єднання “Захист” відібрали людей, котрі мають потребу в працевлаштуванні, і організували для них зустріч з командою ресурсного центру Справа Кольпінга в Україні– організації, яка уже декілька років успішно займається працевлаштуванням ВПО та колишніх військових у Чернівецькому регіоні. Дмитро Заплітний, Марина Мелешко, Інна Пашанюк провели тренінг з пошуку роботи та перекваліфікації для мешканців прихистку.

Як долати невизначеність?

Де шукати ресурси?

Як обходитися без рідного дому, друзів, родини, улюбленої роботи та багатьох інших таких звичних речей?

Чим себе зайняти, щоб просто мати змогу існувати?

Як звільнитися з попереднього місця роботи, що залишилося під окупацією?

Як з нуля відродити улюблений бізнес з ароматерапії та знайти клієнтів на новому місці?

Учасники тренінгу розповідали про наболіле, вчилися формулювати власні потреби та шукати вихід.

Від фахівців центру мешканці прихистку дізналися про чималий вибір вакансій для вимушено переміщених осіб: від посади викладача англійської чи психолога – до фарбувальника чи швачки.

Присутні на зустрічі вимушені переселенці зі східних областей отримали доступ до бази пропозицій від роботодавців, котра постійно оновлюється, детально дізналися про механізм працевлаштування, домовилися про подальший консультаційний супровід та можливості пройти перекваліфікацію.

Бажаємо професійних і бізнесових успіхів учасникам тренінгу та зробимо все можливе, аби спільними зусиллями допомогти їм подолати труднощі!

✅ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

✅ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979