Новини

Марія Нікітіна провела тренінг «Доступно про безбар’єрність».

25 вересня представниця ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» Марія Нікітіна провела тренінг під назвою «Доступно про безбар’єрність».

Під час тренінгу «Доступно про Безбар’єрність» учасники разом із тренеркою говорили про Універсальний Дизайн – це принцип дизайну місць, речей, інформації, повідомлень та політики, який дозволяє скористатися ними багатьом людям у найрізноманітніших ситуаціях та не передбачає створення окремих або спеціальних можливостей для такого користування. У найпростішому розумінні, Універсальний Дизайн – це дизайн усіх речей, в центрі уваги якого знаходиться людина і який враховує потреби кожного і кожної.

Завдяки семи принципам Універсального Дизайну речі, простір, послуги, взаємодія між людьми стають зручними, безпечними, доступними:

Принцип 1 – Рівність та доступність використання

Принцип 2 – Гнучкість використання

Принцип 3 – Простота й інтуїтивність використання

Принцип 4 – Доступно викладена інформація

Принцип 5 – Терпимість до помилок

Принцип 6 – Малі фізичні зусилля

Принцип 7 – Наявність необхідного розміру, місця, простору.

Ознайомились з ДБН які були прийняті 2019 року. Наступним етапом навчання буде «Методологія проведення аудиту доступності для маломобільних груп населення». Де кожен учасник отримає навички проведення аудиту доступності вуличного простору та будівель.

Тренінг проводився в межах проєкту «Підвищення впливу молоді на громадські процеси та життя громади», що реалізовується ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» та підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні U.S. Embassy Kyiv Ukraine та підтримки IM Swedish Development Partner

Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/#zahystcv