Новини

3-4 вересня представники ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» презентували в громадах можливості проєкту «Інтеграція та самореалізація ВПО в життя громад»

Ми відвідали прихистки на базі амбулаторії, гуртожитку, школи, релігійної організації, молодіжні та громадські простори, в таких громадах:

📌 Вижницька;

📌Сторожинецька;

📌 Боянська;

📌 Хотинська;

📌 Чернівецька.

За два дні ми поспілкувались із сотнею вимушено переміщених осіб. Окрім презентування можливостей проєкту, обговорили наявні болючі питання і проблеми з якими люди стикнулись за період проживання в громаді та можливе покращення ситуації через долученість до нашого проєкту.

В декількох громадах вже сформувались команди та перші ідеї для власних міні- проєктів, що будуть направлені на покращення умов проживання у прихистках із довготривалим перебуванням.

Реєстрацію для участі в проєкті продовжуємо ще до кінця тижня. Посилання на реєстрацію — https://forms.gle/pux7aZgc9uGWPNBXA

І вже за декілька днів стартує перший етап проєкту — освітні заходи. Тож слідкуйте за новинами в наших соц.мережах та давайте інтегруватись і самореалізуватись разом!

Проєкт реалізується ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» за підтримки Асоціації Triangle Génération Humanitaire. Відокремленим підрозділом Triangle Génération Humanitaire Ukraine

✅ Громадська організація працює за підтримки IM Swedish Development Partner та European Endowment For Democracy

✅ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

✅ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979