Новини

Відбулось засідання міського та обласного комітетів забезпечення доступності

Валентина Добридіна про засідання обласного та міського комітетів доступності: «Засідання обласного та міського Комітетів забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури відбулось сьогодні в Чернівецькій облдержадміністрації та Чернівецькій міській раді. Майже чотири години представники влади спільно з представниками громадських організацій обговорювали питання щодо покращення доступності в Чернівецькій області та м. Чернівці для мало мобільних верств населення.

На обох засіданнях розглядали проекти планів роботи КД на 2018рік.
Довго обговорювали питання про дотримання ліцензійних умов щодо архітектурної доступності мало мобільних груп населення та осіб з інвалідністю до аптек. Для надання інформації в засіданні взяла участь начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Чернівецькій області Мельничук О.І.

«Про забезпечення закладів культури Чернівецької області елементами доступності» — питання порядку денного засідання обласного КД обговорювали не менш активно ніж попередні питання.

Доступність банків, тротуарної мережі, літніх майданчиків в м. Чернівці, пам’ятки архітектури, медичні заклади, місця для паркування авто людей з інвалідністю та інші важливі питання обговорювали сьогодні на засіданнях.

Члени Комітету забезпечення доступності вносили конкретні пропозиції, голова КД давав доручення. Шукали шляхи вирішення складних питань. Знаходили їх.
Спільна робота влади та громадськості має бути завжди командною. Тоді ми досягнемо спільної мети. Мети,яка допоможе усім громадянам жити та почуватися в рідній країні гідно, комфортно та захищено.

Дякую всім хто почув нас сьогодні! Дякую за важливу роботу! З надією на подальшу роботу та підтримку!»