Новини

9 грудня ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» провела захід із символічною назвою «Подивись страхам у вічі з посмішкою»

Захід організований для діток, які наразі проживають у центрі соціально-психологічної реабілітації.

За допомогою картону, паперу, пластеліну кольорових олівців та фломастерів діти поринули в бесіду на тему «Чому люди можуть боятися, бути щасливими та вміти перебувати в різних емоційних станах?»

11 грудня також ми завітали у МКП в с.Лукавці та провели там заняття із дітками на тему «Створення ілюстрації свого внутрішнього світу».

Під час проведення занять, траплялися непередбачені екстренні вимкнення електромережі внаслідок блекауту, який зараз в Україні. Проте це не завадило нам із позитивом та натхненням продовжувати наше заняття.

Також за період 05.12.2022 — 11.12.2022 наша команда провела ще 3 заняття у МКП в с. Лукавці на тему: «Арт-техніка — створення малюнків пластеліном», «Арт-техніка- створення ілюстрацій різнобарвними долоньками», «Створення інсталяції природи з пластеліну», у Ресурсний центр громадської активності— 1 заняття на теми «Що таке податки та їх види» та 1 заняття з вивчення англійської мови «Present continuous: affirmative».

Як завжди дякуємо нашим невтомним волонтерам — Vlada PohorilaВікторія ЗелінськаMykhailo Voronka. Якщо у вас є сили та натхнення також працювати з нами для діток телефонуйте за номером +38 096 0165979

➡️Громадська організація працює за підтримки IM Swedish Development Partner

➡️ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

➡️ Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/