Новини

Алкоголь за кермом призводить до інвалідності

Управління патрульної поліції м. Чернівці повідомляють про акцію, яка відбулася для інформування водіїв про недопустимість паркування авто людей без інвалідності на місцях для авто людей з інвалідністю: «Сьогодні, патрульні поліцейські спільно з громадськими активістами, провели акцію з інформування водіїв про недопустимість керування транспортними засобами в стані сп’яніння. Адже, таке керування підвищує ризик спричинення ДТП та завдання шкоди життю і здоров’ю людей. Зокрема, роздавали листівки «Алкоголь за кермом призводить до інвалідності»

«Керування транспортними засобами в стані сп’яніння – одне з найпоширеніших порушень в нашому місті. Від початку року нами зафіксовано близько 1900 випадків керування транспортними засобами водіями з ознаками сп’яніння. До слова, близько 10 % всіх ДТП трапляються за участі таких водіїв», — наголошують патрульні.

Як зазначає керівниця проекту ГО «Захист» Марія Нікітіна:
« Часто наслідками ДТП за участі нетверезих водіїв є важкі травми. Зокрема – люди отримують інвалідність. Ми хочемо звернутися до водіїв та спонукати їх кермувати відповідально, адже від їхньої свідомості залежить і їхнє життя і здоров’я, і життя та здоров’я людей поруч».»

Поліцейські та активісти нагадали водіям про відповідальність …

Поліцейські та активісти нагадали водіям про відповідальність за кермування напідпитку.

Опубліковано ТВА / TVA Четвер, 21 грудня 2017 р.