Новини

«Барви моєї свободи» — захід для діток, які наразі проживають у Оршівський дитячий будинок «Ромашка», проведений в рамках напрямку роботи із дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах

За допомогою фарб, пензлів та паперу діти із старшої групи поринули в бесіду на тему «Що для мене свобода і якими кольорами я її відчуваю?»

Представника ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист», який працює із дітками — Михайла, вразили думки дітей та молоді, адже для більшості свобода має найважливіше значення у їхньому житті. Діти розповіли, що з самого дитинства це для себе розуміли, проте події після 24 лютого нагадали їм про це.

Коли перед учасниками заходу постало питання про те, який колір в них асоціюється саме із словом «свобода», не було навіть сумнівів — це однозначно жовтий та блакитний, кольори нашого прапору України.

Також за період 14.11.2022 — 20.11.2022 наша команда провела 1 заняття у центрі соціально-психологічної реабілітації на тему «Мої домашні улюбленці», у Ресурсний центр громадської активності — 3 заняття на теми «Суть і причини виникнення видатків», «Види та характеристика окремих видатків», «Видатки й інфляція» та 1 заняття їх вивчення англійської мови.

Такий об’єм роботи із дітками нам допомогають робити небайдужі волонтери — Влада Погоріла, Ірина Дубинець, Анна Шаповаленко, Кирило Пелецький, за що ми їм неймовірно вдячні!

➡️Громадська організація працює за підтримки IM Swedish Development Partner

➡️ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

➡️ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979

➡️ Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/