Новини

Члени клубу медіа-просвіти документального кіно про права людини на базі ГО «ЧО «Захист» провели виїзне засідання, під час якого відбувся кінопоказ документального фільму з колекції Міжнародного кінофестивалю Docudays UA

Габріель повідомляє з чемпіонату світу

Члени клубу медіа-просвіти документального кіно про права людини на базі ГО «ЧО «Захист» провели виїзне засідання, під час якого відбувся кінопоказ документального фільму з колекції Міжнародного кінофестивалю Docudays UA.

Фільм режисера Ельс ван Дриля «Габріель повідомляє з чемпіонату світу» розповідає про бразильського хлопчика Габріеля, який знімає репортаж про негативні наслідки від проведення чемпіонату світу з футболу, що пройшов у його країні. Щоб привезти сотні тисяч уболівальників на футбольний стадіон, влада розпочинає прокладання залізниці прямо через квартал, в якому живе Габріель. Він обурений ситуацією, що склалася, тому намагається захистити свої права та права своїх близьких та рідних.

Після перегляду діти під керівництвом модератора звернули увагу на порушення прав дітей, право на житло, на відпочинок та дозвілля, а також на власну думку, яку дорослі теж мають взяти до уваги. Декілька дітей наприкінці поділились своїми мріями про майбутню професії і обговорили з модератором, роль та змінити, які вони можуть зробити вже зараз.

Надалі діти будуь дивитися тематичні фільми, у яких розповідається про основні права і свободи громадян, дотримання принципів демократії, гідності, свободи, людяності.

Здається, що може зробити дитина, щоб захистити свої права? Може розповісти правду всьому світу за допомогою лише однієї відеокамери.

✅ Громадська організація працює за підтримки

IM Swedish Development Partner

✅ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

✅ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979