Новини

Чому важливо сплачувати податки та як вони впливають на економіку нашої країни?

Навіщо люди сплачують податки! Історія податків нараховує багато тисяч років. Перші згадки про них збереглися на єгипетських пірамідах. Відтоді яких тільки податків не запроваджувало людство: на землю, двері, вікна, собак, зарплату….

Але не кожне примусове вилучення майна і грошей слід називати податком. Податки як обов‘язкові примусові платежі фізичних і юридичних осіб виникли досить недавно — разом з появою сучасної держави. Коли виникла організація державної влади, одночасно з‘являється потреба фінансового забезпечення її життєдіяльності. Щоб краще ознайомити наших діток із поняттям «податки», ми організували комплексний захід у Ресурсний центр громадської активності

Тема заходу: «Чому важливо сплачувати податки та як вони впливають на економіку нашої країни?»

Податки — це ресурс, який використовує держава для зміцнення оборони країни, забезпечення належної освіти та медицини, будівництва нової та відновлення пошкодженої інфраструктури. Податки — це неабиякий важливий ресурс, необхідний нашій країні саме зараз.

Під час проведення занять, траплялися непередбачені екстренні вимкнення електромережі внаслідок блекауту, який відбувається в Україні. Проте це не завадило нам із позитивом та натхненням продовжувати наші заняття.

Діти, як і дорослі, розуміють та емоційно переживають те, що відбувається щодня в нашій країні, прагнучи миру та свободи.

Також за період 12.12.2022 — 18.12.2022 наша команда провела ще 2 заняття у Оршівський дитячий будинок «Ромашка» на тему: «Арт-техніка створення 3-д картин «У світі тварин», «Релакс-ліплення з пластеліну «Простір уяви», у ресурсному центрі громадської активності — 2 заняття з вивчення англійської мови «Present continuous: negative» та «Present continuous: interrogative» та 1 заняття у центрі соціально-психологічної реабілітації на тему «Арт-техніка створення різдвяних квіток» .

Такий об’єм роботи із дітками та молоддю нам допомогають робити небайдужі волонтери — Влада Погоріла, Пелецький Кирило за що ми їм неймовірно вдячні!

Громадська організація ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» працює за підтримки IM Swedish Development Partner та European Endowment For Democracy