Новини

Дітки із особливими освітніми потребами відпочили та перевірили сімейний заклад на доступність

Tatyana Vengrenyuk та Галина Миронів виховують діток з особливими освітніми потребами. Пані Тетяна також є мамою в Дитячому будинку сімейного типу.

Приємний відпочинок з родиною допомагає розвитку діток та їх соціалізації. Проте через зростання цін відвідати відпочинковий заклад для них складно.

Завдяки реалізації проекту «Захист прав людини у Чернівцях» за підтримки IM Swedish Development Partner нам вдалося посприяти їх відпочинку.

Обидві сім’ї відвідали чудовий заклад Реберня «Aleanda». Так багато позитивних емоцій, всі дітки дуже задоволені. Все розташовано на першому поверсі, вхід до реберні доступний кожному, а також людям з інвалідністю. Якщо людина на кріслі колісному, то може легко потрапити всередину приміщення і пересуватись по ньому до вбиральні та до столика.

Дуже смачні страви та хороше обслуговування. В реберні є дитяча кімната, де дітки можуть гратися. Спокійна музика додає особливої атмосфери.

Тетяна зазначає: «Ми щиро вдячні організаторам за таку гарну можливість провести час з найкращими друзями в достойному закладі.»

➡️Громадська організація працює за підтримки IM Swedish Development Partner

➡️ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

➡️ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979

➡️ Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/