Новини

Дива напередодні Різдва

На Різдво часто відбуваються дивовижні події, ніби хтось згори прагне нагадати нам про своє існування. Часом кумедним, часом дивовижним, а іноді й моторошним чином.

Щоб краще ознайомити наших діток із дивами на Різдво, ми організували комплексний захід у Ресурсний центр громадської активності

Тема заходу: «Дива напередодні Різдва»

Різдво — це сила людей, які об’єднуються навколо задля того, щоб нагадати про минуле, давні традиції на фундаменті яких формується майбутнє нашої країни, нашої держави.

Під час проведення занять, траплялися непередбачені екстренні вимкнення електромережі внаслідок блекауту, який відбувається в Україні. Проте це не завадило нам із позитивом та натхненням продовжувати заняття.

Діти, як і дорослі, розуміють та емоційно переживають те, що відбувається щодня в нашій країні, прагнучи миру та свободи.

Також за період 19.12.2022 — 25.12.2022 наша команда провела ще 2 заняття у Оршівський дитячий будинок «Ромашка» на тему: «Комунікаційна вправа: Хто я ?», «Взаємодія проблемної комунікації через ігрову форму дженги», у ресурсному центрі громадської активності — 1 заняття з вивчення англійської мови «Використання present simple та present continuous»та 2 заняття з фінансової грамотності на тему «Регулювання діяльності фінансових посередників», «Ринки капіталу та ринок грошей».

Громадська організація працює за підтримки IM Swedish Development Partner