Новини

Для чого потрібні захисні ролети на вікна?

Захисні ролети є механічними пристроями, які захищають дверні та віконні отвори на різних об’єктах. Зазвичай, вони потрібні для блокування поширення світла і тепла, але вони також допомагають захистити від несанкціонованого проникнення.

Ролети мають відразу кілька функцій. Про захисну вже було сказано. Але є також декоративна. Саме їх наявність виглядає досить цікаво та покращує зовнішній вигляд будівлі. Ну і третя функція – теплоізоляція. Справа в тому, що ролети майже не мають щілин у своїй конструкції. Тому, якщо зсередини заповнити їх пінополіуретаном, то вони чудово захищатимуть приміщення від проникнення зовнішнього холоду або спеки. У середньому таке рішення збільшує теплоізоляцію на 20%.

Саме з метою збереження тепла, захисту приміщення та покращення зовнішнього вигляду будівлі майбутнього Ресурсного центру соціальної підтримки «Grow Up» ми встановили три захисні ролети.

Дякуємо за сприяння та підтримку Ліга сильних

________________________________________

💬 Цей матеріал був підготовлений за фінансової підтримки CBM Christoffel-Blindenmission in Deutschland та European Disability Forum. Погляди, висловлені у цьому матеріалі, належать ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист», і тому жодним чином не відображають офіційну думку фінансового партнера та Європейського форуму інвалідності.