Новини

Долучились до засідання Комітету доступності осіб з інвалідністю та маломобільних верств населення

Взяли участь у засіданні Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та маломобільних верств населення Чернівецької міської ради.

Обговорили важливі питання забезпечення доступності для осіб з порушенням зору. Представники УТОС надали цілий ряд рекомендацій щодо покращення транспортної, соціальної, інформаційної інфраструктури для безпечного пересування осіб з порушенням зору у м. Чернівці. Ці речі доволі прості та непомітні для людей, які не мають порушень зору, наприклад озвучення зупинок в громадському транспорті. Також представники УТОС попросили фінансування на бібліотеку УТОС на 2021 рік.

Крім того, обговорили питання доступності для людей з інвалідністю міських виборчих дільниць на чергових місцевих виборах 25 жовтня. Домовилися тримати це питання на контролі.
Присутні вирішили провести зустріч з перевізниками та Чернівецьким тролейбусним управлінням для покращення надання послуг перевезень для осіб з інвалідністю та маломобільних верств населення.

Також ми повідомили про те, що ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» має потребу в оренді приміщення Чернівецької міської ради для подальшої діяльності Ресурсного центру громадської активності — хабу для громадських організацій та активістів. Сподіваємося на сприяння у вирішенні даного питання.

  • Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979.
  • Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/

Організація працює за підтримки IM Swedish Development Partner.