Новини

Фандрейзинг — це мистецтво створення цінності та вигоди для обох сторін

10 липня в Ресурсний центр громадської активності відбувся тренінг на тему «Мистецтво фандрейзингу та командотворення»

Тренер — Сергій Щербань

Одним з важливим елементів ефективності роботи організації та здійснення проєктної діяльності є фандрейзинг.

На тренінгу Сергій поділився своїм досвідом фандрейзингу в громадському секторі, а саме як взаємодіяти ефективно та успішно з бізнесом, ЗМІ та владою.

Тренінг був наповнений:

📍цікавими кейсами у фандрейзингу; 📍інструментами для аналізу та стратегування у фандрейзингу; 📍прикладами партнерських пропозицій та алгоритм їх створення; 📍як сформувати звітність та виокремити соціальний вплив проєкту; 📍порадами як формувати позиціонування у фандрейзингу для організації і проєкту; 📍порадами та прикладами ефективної співпрацею з бізнесом; 📍командною роботою учасників,яка закріпила їх навичку командотворення.

Отримані знання,досвід та навички з фандрейзингу від тренера стануть у нагоді для учасників_ць для того, щоб впроваджувати якісні соціальні зміни в громаді та Україні🇺🇦

Тренінг відбувся в рамках проєкту “Підвищення рівня впливу молоді на громадські процеси та життя громади”, який реалізовується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

➡️ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

➡️ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979

➡️ Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/