Новини

Фотозвіт з останнього в цьому році заняття з хендмейду

А ви відправили вже свої різдвяні листівки? В Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей Чернівецької області вчились робити їх своїми руками.

Саме виготовленню різдвяних листівок було присвячене останнє в цьому році заняття з хендмейду від Катерини Ганц та Лариси Бойко.

На занятті діти могли повністю проявити свою фантазію. Мисткині спеціально не пропонували якихось шаблонів листівки. Натомість підготували для учасників майстер-класу найрізноманітніші матеріали та елементи. Діти могли обрати колір картону, окремі шматочки паперу з візерунками чи без, найбарвистіші стрічки та нитки, блискучі деталі, і скомбінувати їх як їм подобається. Хтось вирізав з яскравої тканини зірки, сердечка чи кола. Інші — прикрашали листівку стрічкою чи додавали до неї вирізані з картону і обмотані ниткою ялинки. Вийшло дуже яскраво та творчо.

Дякуємо магазину товарів для рукоділля “Фіалка” за матеріали для іграшок.
Сподіваємось, що такі креативні заняття продовжаться в 2021 р. й діти зможуть продовжувати розвивати творчі вміння та художній смак.

Заняття з хенд-мейду відбулось в межах проєкту «Мистецтво зближує», який реалізується у межах проєкту «Захист прав людини у Чернівцях», що реалізує ГО «Чернівецьке об’єднання «ЗАХИСТ» за підтримки IM Swedish Development Partner.

  • Якщо ти хочеш стати волонтером/кою організації, телефонуй або пиши — 0960165979
  • Якщо хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/