Новини

ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» оголошує відбір учасників на серію тренінгів в межах проєкту “Підвищення рівня впливу молоді на громадські процеси та життя громади”

Запрошуємо на тренінги молодь, яка прагне розвивати інклюзивне середовище, а саме сприяти залученню людей з інвалідністю до суспільно важливих процесів життя громади. Тренінги для молоді відбуватимуться з кінця вересня 2021 року до січня 2022 року.Протягом цього часу ми плануємо навчити молодь проводити аудити доступності, співпрацювати та мережуватися із однодумцями, вести ефективний діалог із представниками владних структур, вміти висловлювати свої думки так, щоб їх чули і брали до уваги.Критерії відбору учасників:- вік від 18 до 35 років,- зацікавленість темою розбудови інклюзивного середовища,- проживання у Чернівцях та Чернівецькій області,готовність проводити аудити доступності після завершення навчання.

Участь є безкоштовною для відібраних учасників. Організатори покривають витрати на проїзд, проживання та харчування. Водночас учасники зобов’язані виконати усі встановлені карантинні вимоги, які будуть діяти на момент проведення заходу.

Для участі у тренінгах заповнюйте анкету за посиланням: https://forms.gle/UU9epbfrDUcvRa6J6 до 20 вересня, 15:00

Переможці відбору будуть оголошені 22 вересня 2021 р., оскільки перший тренінг відбудеться 25 вересня 2021 року. Проєкт здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. У випадку виникнення запитань щодо участі звертайтесь за електронною адресою: cvzahyst@gmail.com

Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/#zahystcv