Публікації

ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» організувала III форум «Простір досягнень 2022»

Минув один із найскладніших років незалежної України, рік, який об‘єднав людей, згуртував родини, рік, що показав незламність та силу духу українського народу, рік боротьби, рік потужного опору та відваги.

За цей рік всі українці об’єднались, згуртувались заради важливої мети і досягли чимало гарних результатів, про які хтось говорить голосно, хтось тихо, а хтось мовчить. Проте це колосальна безупинна робота, яка щодня щохвилини свідчить нам і буде свідчити майбутнім поколінням про незламність та силу українського народу, кожного укранця, від великого до малого.

Як підсумок цього року боротьби ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» організувала III форум «Простір досягнень 2022».

Форум став платформою для того аби поділитись, поділитися як успішними прикладами, так і тими моментами, які були складними впродовж року для волонтерів, для активістів, для тих людей, які безупинно вже 365 днів працюють та допомагають, щоб наша країна була цілісною, а люди мали можливість жити мирним та незалежним життям.

В рамках форуму у одному просторі зустрілись люди, які з перших днів повномасштабної війни змінили вид своєї діяльності або ж дещо перепрофілювати свою роботу і почали робити все, щоб допомогти державі та людям, які постраждали внаслідок військових дій.

Звісно ми здійснюємо роботу у різних напрямках: хтось підтримує людей, які змушені були покинути свої домівки та переїхати у більш безпечні регіони країни, хтось працює із людьми, що досі проживають у зоні активних бойових дій, а хтось підтримує наших захисників, без яких ми й не мали б змоги в цей день зустрітись у відносно спокійному м.Чернівці та ділитись пережитим і здобутим досвідом.

Спікерами форуму стали:

📍Дмитро Павлюк — завідувач Центр культури і дозвілля ЧНУ ім. Ю. Федьковича

📍Вадим Третьяков — засновник ГО «МИ ІНШІ»

📍Ігор Баб’юк — координатор Партнерства Українського Народного Дому Український Народний Дім у Чернівцях

📍Yana Statna— волонтерка ГО «Чернівецьке об’єднання волонтерів»

📍Олена Григоряк — координаторка регіонального представництва Insight Chernivtsi / Інсайт Чернівці та координаторка ЛГБТКІ шелтеру

📍Люда Романчук — обласна координаторка Let’s do it, Ukraine в Чернівецької області

📍Ярослав Адамчук — гід, екскурсовод Пан Ярко містом Чернівці та Буковиною

📍Анастасія Смеречинська — волонтерка напрямку підтримки ВПО ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист»

📍Сергій Щербань — керівник проєкту «Інтеграція та самореалізація ВПО в життя громад» та Лариса ПетроваОльга Твердохліб — учасників проєкту за підтримки ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист»

📍Марина Томко — керівниця напрямку психологічної підтримки та соціально-економічної адаптації ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист»

📍Mykhailo Voronka — координатор прихистку ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист»

📍Ілля Бабаджанов — члена правління ГО Допомога Та Надія

📍Антоніна Волощук (Тоська Волощук) — волонтерка Волонтерського Штабу Захисту України та членкиня ГО «Буковинська Громада»

Під час форуму ми дізнались, що більшість із волонтерів працюють безупину, без вихідних, проте черпають енергію та сили від людей, яким допомогають, і готові працювати до кінця, до того, часу поки буде потреба у допомозі. Тому, що всіх нас об’єднує одна єдина ціль — перемога, ми об’єднуємо всі зусилля, щоб її пришвидшити.

Ми дякуємо всім гостям форуму за те, що долучились і були в цей день з нами, дякуємо нашим захисникам за те, що ми маємо нагоду і маємо можливість бути тут разом.

Продовжуємо у надалі працювати, працювати щоденно, працювати задля перемоги! Віримо, що через рік ми зможемо зустрітись знову, зустрітись в ще більшому колі однодумців, зустрітись, щоб вчергове відсвяткувати перемогу!

Подяки від організаторів форуму:

📍за професійну звукову та візуальну підтримку — Dj Fox — Denis Brenik

📍за професіоналізм у веденні заходу — Ольга Лайт

📍за зручний, доступний простір та найкращих знавців своєї справи — ресторан «Rivoli Resraurant»

📍за чудові фото — Taras Gunchak / Тарас Гунчак

Форум відбувся у рамках проекту «Активісти інклюзивних громад», що реалізовується ГО «Чернівецьке об‘єднання «Захист» за підтримки European Endowment For Democracy