Новини

ГО «Чернівецьке об’єднання “Захист”» реалізовуватиме проєкт “Підвищення рівня впливу молоді на громадські процеси та життя громади”

ГО «Чернівецьке об’єднання “Захист”» реалізовуватиме проєкт “Підвищення рівня впливу молоді на громадські процеси та життя громади”.

Мета проєкту – збільшення впливу молоді, зокрема, молоді з інвалідністю на суспільні процеси в громаді.За цей період плануємо:

  • навчити молодь Чернівців та області проводити аудити доступності;
  • провести серію тренінгів із доступності, публічних виступів, мережування та співпраці із органами влади;
  • організувати учасникам менторський супровід при проведенні аудиту доступності в громадах та отримати зворотній зв’язок від експертів.

Проєкт триватиме 10 місяців, починаючи від вересня 2021 року. Детально про заходи в межах проєкту та умови для участі в них — згодом на наших офіційних сторінках у соцмережах ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист», Захист Марія Богдан та на сайті організації https://www.zahystcv.org/.

Проєкт здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні U.S. Embassy Kyiv Ukraine.Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — телефонуй 096 0165979Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/#zahystcv#