Новини Публікації

Грантовий міні-конкурс «Інтегруйся та самореалізуйся», який проводить ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» в рамках проєкту «Інтеграція та самореалізація ВПО в життя громад»

Настав час розповісти про грантовий міні-конкурс «Інтегруйся та самореалізуйся», який проводить ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» в рамках проєкту «Інтеграція та самореалізація ВПО в життя громад»

Протягом трьох місяців ми працювали із 5-ма територіальними громадами Чернівецької області: Вижницька, Сторожинецька, Берегометська, Кельменецька та Чернівецька.

Було сформовано п‘ять груп учасників, які пройшли навчання на тему: «Проєктний менеджмент». Навчання пройшли групи у складі яких було внутрішньо переміщені особи та місцеві мешканці. Під час та опісля цього навчання учасники разом із тренером розвивали свої проєктні ідеї соціальної дії, що спрямовані на громаду в якій вони перебувають.

Наступним кроком стало подання об‘єднаними командами сформованих проєктних заявок із кожної територіальної громади, окремо.

Комісія грантового міні-конкурсу оцінила отримані проєктні заявки. І от наразі ми готові оголосити результати🔥

Всього було отримано 11 проєктних заявок із 5-ти територіальних громад Чернівецької області. З них найвищі бали та перемогу отримали 5 проєктних заявок, у відповідності, одна територіальна громада = один проєкт = 77 500 грн фінансування

Отож, фіналісти грантового міні-конкурсу «Інтегруйся та самореалізуйся»:

📍Сторожинецька ТГ

Проєкт «Майбутнє нації». Мета проєкту- створення належних умов для інтелектуального та культурного розвитку 40 дітей ВПО, віком 5-15 років протягом двох місяців. Координатор проєкту — Привалихіна Наталія.

📍Вижницька ТГ

Проєкт «Інтеграція ВПО 60+ у Вижницька територіальну громаду». Мета проєкту — створення умов для інтеграції ВПО старшого віку у Вижницька ТГ шляхом проведення спільних культурно-освітніх заходів спільноти літніми місцевими мешканцями. Координатор проєкту- Ніна Пряділя.

📍Берегометська ТГ

Проєкт «Шелтер — острів турботи». Мета проєкту- створити умови для інтеграції ВПО в місцеву громаду шляхом залучення місцевих мешканців у життя Шелтеру (спільна випічка тематичних медових та імбирних пряників) і залучення ВПО Шелтеру в процеси життєдіяльності громади шляхом участі в масових заходах, а також покращити мікроклімат в місці компактного проживання ВПО через облаштування кухонного простору і створити комфортні умови перебування мешканців та гостей у Шелтері. Координатор проєкту — Домашевська Ірина.

📍Кельменецька ТГ

Проєкт «Ігротека: граймося і розвиваймося». Мета проєкту — створити пізнавально-ігровий простір, який відповідатиме запитам та інтересам дітей Кельменецької територіальної громади та дітей ВПО, які проживають на території Кельменецької ТГ, для проведення цікавого дозвілля з вільним доступом до дитячої літератури, матеріалів для творчості та різноманітних ігор. Координаторка проєкту — Ольга Твердохліб

📍Чернівецька ТГ

Проєкту «Безпечний, комфортний простір можливостей для ВПО та учнівської молоді». Мета проєкту — створення безпечного та комфортного простору можливостей для проведення спільних культурних, освітніх заходів ВПО разом з учнівською молоддю, яка проживає у гуртожитку та місцевим населенням Чернівецької громади.
Створений простір сприятиме вирішенню питання соціальної інтеграції ВПО до життя в Чернівецькій громаді (локація гуртожиток «Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу», вул. П.Орлика, 3), де вони залишаються на тривалий час, а також запобігання та вирішення конфліктів, які вже виникають навколо ВПО та місцевих жителів. Координатор проєкту — Лариса Петрова

Ми щиро вдячні всім командам за участь у грантовому міні-конкурсі та бажаємо успіхів у майбутніх починаннях, а переможцям бажаємо успішної реалізації проєктів!
__________________________________________

Проєкт «Інтеграція та самореалізація ВПО в життя громад» реалізується ГО «Чернівецьке об‘єднання «Захист» за підтримки Асоціації Triangle Génération Humanitaire. Відокремленим підрозділом Асоціації Triangle Génération Humanitaire Ukraine

Громадська організація «Чернівецьке об‘єднання «Захист» працює в межах гуманітарного проекту «Реагування на надзвичайні ситуації щодо задоволення основних потреб людей, що постраждали від конфлікту в Україні», що фінансується за підтримки Кризового Центру Міністерства Європи та іноземних справ Фрації