Новини

Громадська організація «Чернівецьке об‘єднання «Захист» стала субгрантером ГО Ліга сильних . В рамках проєкту ми маємо можливість допомогти людям з інвалідністю, які проживають на території м.Чернівці та області, а також внутрішньо переміщеним особам

Сьогодні всі українці об’єдналися заради однієї мети. Кожен з нас робить свій внесок, який стає частиною великої сили! Завдяки дружнім організаціям ми можемо надати допомогу особам, які її потребують.

Громадська організація «Чернівецьке об‘єднання «Захист» стала субгрантером ГО Ліга сильних . В рамках проєкту ми маємо можливість допомогти людям з інвалідністю, які проживають на території м.Чернівці та області, а також внутрішньо переміщеним особам.

На базі Ресурсний центр громадської активності з квітня в нас працює волонтерський пункт підтримки ВПО, спочатку нам приносили небайдужі жителі міста невеличкі пакети із допомогою, ми їх сортували та видавали потребуючим ВПО.

Наразі працюємо, щоб надавати підтримку під час війни вразливим групам серед цивільного населення, зокрема ВПО та людям з інвалідністю. Ми продовжуємо укріплювати тил, забезпечуючи тих, хто потребує допомогою (продуктами харчування, засобами реабілітації, предметами гігієни). Зараз ми прописуємо проєкти, шукаємо фінансову допомогу, привозимо та розподіляємо вантажі.

Постійних поставок немаємо, тому більшу частину нашої роботи займає не видача, а пошук допомоги. До реалізації даного проєкту ми долучили волонтерів, які поряд з перших днів. Анастасія – волонтерка, яка змушена була переїхати із чоловіком та маленьким сином з Гостомеля в Чернівці, Андрій — батько двох чудових дітей, майстер на всі руки та прекрасний водій, який щодня адресно розвозить допомогу, Ілля- студент-медик, який приїхав до нас із Києва та Марина – лікар-гінеколог, яка з перших днів сортувала ліки, що приносили місцеві благодійники, а наразі керує напрямком підтримки ВПО.

За підтримки ГО «Ліга сильних» у липні закупили та видали допомогу у вигляді індивідуальних засобів гігієни 90 людей, з них: 23 похилого віку, 44 жінки з інвалідністю, 18 чоловіків з інвалідністю та 5 дітей з інвалідністю.

__________________________________________

💬 Цей матеріал був підготовлений за фінансової підтримки СВМ та Європейського форуму інвалідності. Погляди, висловлені у цьому матеріалі, належать ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист», і тому жодним чином не відображають офіційну думку фінансового партнера та Європейського форуму інвалідності.