Новини

Громадська організація ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» та Екорейдери організували Фрімаркет на мікрорайоні Гравітон у Чернівцях.

Думай глобально — дій локально!

Громадська організація «Чернівецьке об’єднання «Захист»» та «Екорейдери» організували Фрімаркет на мікрорайоні Гравітон у Чернівцях. 

Фрімаркет провели для того аби сприяти зменшенню кількості побутових відходів та підвищенню рівня екосвідомості та ековідповідальності чернівчан. Пропагуючи принцип свідомого споживання, як важливої умови для збереження навколишнього середовища, ми прагнемо розширити коло однодумців, з якими робитимемо наше місто чистішим та безпечнішим.

А починаємо із локальних ініціатив –  даруємо речам ще одне життя.

“Фрімаркет — це круто! Це екологічний ярмарок, який дає можливіть отримувати емоції і не тільки. Ти можеш залишити непотрібні речі та знайти щось для себе. Це не тільки про матеріальне, але й про емоційне. Отримала задоволення, рада, що долучилась та вдячна організаторам”, — розповідає учасниця заходу Тетяна Патук.

“Ми дуже раді кожному випадку, коли речі знаходять нових господарів та будуть використовуватися у подальшому. На Фрімаркет приходять люди різного віку, професії, матеріального стану і кожен може знайти щось саме для себе. Ми часто чуємо від людей, що у них є непотрібні речі, вони лише вдома займають місце, але люди не знають куди їх віддати, та віддати так, щоб вони були корисними, щоб хтось справді користувався ними. З іншого боку бувають здивовані та радісні люди, коли просто на вулиці можуть безкоштовно взяти собі хорошу річ. Мова іде не тільки про одяг, на Фрімаркеті обмінюються книгами, іграшками, посудом, взуттям тощо. Речі, які ніхто не забрав ми приносимо на наступні заходи, а також віддаємо для сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах”, — коментує подію автор проєкту та співорганізатор Фрімаркету Богдан Бойко.

Щоб дізнатися про наступні заходи стежте за нашими новинами та новинами партнерів у соцмережах.

Фрімаркет відбувся в рамках проєкту “Екорух у Чернівцях”. Проєкт реалізується за підтримки Британської Ради в рамках Проекту «Активні громадяни».

Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979. Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/

#zahystcv