Новини

Хоч на вулиці вже доволі прохолодно, в приміщенні ресурсного центру соціальної пітримки «Grow Up» гаряче, робота кипить, всі працюють

Протягом серпня хлопці зробили багато роботи в майбутньому центрі, а саме: демонтаж батерей, труб, плитки, штукатурки; встановлення атоматів, датчика електронапруги, UZO; монтаж контуру,кабелю, труб з утеплювачем на стелю; замуровання отвору в стіні; заливка стяжки та пандуса; зварювання швів; нарізання різьби; підключення батарей; тинькування стін; кварцуваннч стін; тинькування та вирівнювання відколів підвіконь; обмурування дверей.

В процесі проведення ремонтних робіт щоденно проводиться моніторинг та консультування працівників і волонтерів стосовно універсальних рішень для забезпечення безбар‘єрного простору для маломобільних груп населення.

Дякуємо за сприяння та підтримку спілці організацій Ліга сильних

___________________________________________

💬 Цей матеріал був підготовлений за фінансової підтримки Christoffel-Blindenmission (CBM) та European Disability Forum. Погляди, висловлені у цьому матеріалі, належать ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист», і тому жодним чином не відображають офіційну думку фінансового партнера та Європейського форуму інвалідності.