Новини

Хочемо розповісти про проєкти, що реалізовуються в рамках грантової програми «Інтегруйся та самореалізуйся»

Всього реалізовується 5 проєктів у 5-ти територіальних громадах Чернівецької області: Кельменецька, Вижницька, Чернівецька, Берегометська, Сторожинецька.

Протягом наступних днів будемо вас знайомити із кожним проектом. Зараз розпочинаємо із проєкту «Майбутнє нації», що реалізується у Сторожинецькій територіальній громаді, а саме в с.Стара Жадова.

Проєкт націлений на створення належного простору для інтелектуального та культурного розвитку дітей ВПО і мешканців громади, що буде сприяти зміцненню відносин між діткам ВПО та місцевими.

На початок реалізації проєкту були закуплені та доставлені меблі і техніка для простору. Наступним кроком стало облаштування простору у приміщення колишньої сільської амбулаторії, де зараз базується прихисток тривалого перебування. Протягом всього часу підготовки локації працювали пліч-о-пліч, як ВПО, так і мешканці громади.

Всього за період реалізації проєкту проведено вісім заходів на теми:

1) Українські народні казки;

2) Світ очима дітей;

3) Європа;

4) Ксяксографія;

5) День святого Миколая;

6) Новорічні свята;

7) Українська символіка;

8)Мої почуття.

Всього заходи відвідало 110 діток, віком від 5 до 15 років.

Проєкт продовжує реалізовуватись, простір активно працює, щоб дізнатись більше інформації як долучитись до заходів, пишіть Го Дорогою Життя

Залишаємо посилання, де можна глянути фото із етапами облаштування простору https://www.facebook.com/100043505206780/posts/656835802443254/?

__________________________________________

Проєкт «Інтеграція та самореалізація ВПО в життя громад» реалізується ГО «Чернівецьке об‘єднання «Захист» за підтримки Асоціації Triangle Génération Humanitaire. Відокремленим підрозділом Асоціації Triangle Génération Humanitaire Ukraine

Громадська організація «Чернівецьке об‘єднання «Захист» працює в межах гуманітарного проекту «Реагування на надзвичайні ситуації щодо задоволення основних потреб людей, що постраждали від конфлікту в Україні», що фінансується за підтримки Кризового Центру Міністерства Європи та іноземних справ Фрації

#ImSwedishDevelopmentPartner