Новини

Історія людини з чистим серцем та добрими намірами

Пані Алла — наразі вимушено проживає у м.Чернівці, уродженка м.Слов‘янськ, Донецької області. Ми познайомились із Аллою, ще декілька місяців тому, під час видачі допомоги. Тоді ж пані Алла підписалась на наш Telegram-канал, де публікуємо інформацію щодо можливостей допомоги від нашої організації.

Йшов час пані Алла також почала волонтерити та допомогати людям, які опинились в скрутному становищі. Вона допомогає людям літнього віку та людям з інвалідністю, шукаючи можливості отримання допомоги для цих людей, вчить реєструєватись в онлайн-формах та власне розвозить за можливості допомогу адресно.

Під час волонтерства пані Алла отримала травму ноги і звернулась до нас, щоб отримати необхідний засіб реабілітації. Незважаючи на травму вона не зупиняється, а й надалі продовжує допомогати людям. Нещодавно Алла завітала до нашого штабу підтримки ВПО та вразливих категорій населення, де окрім отримання тростини на чотирьох опорах для себе, ще й при очікуванні допомогла зареєструвати декількох людей літнього віку, що також потребують засобів реабілітації.

Ми знаємо та віримо, що такі випадки не одиничні, таких історій багато, коли люди думають не тільки про себе, а й маючи можливість якось допомогти — беруть і роблять.

Розповідаємо такі історії на загал, щоб розповсюджувати та сприяти поширенню допомоги одне одному, допомоги оточуючим, допомоги ближнім.

Не проходьте повз, коли бачите, що людина може потребувати вашої підтримки, можливо, ви зможе своїми, на перший погляд, маленькими діями, покращити чиєсь життя!

Матеріал підготовлений в рамках співпраці ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» із HelpAge Ukraine — Представництво HelpAge International в Україні