Новини

Команда ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» провела моніторинг реалізації проєкту «Майбутнє нації», який отримав фінансування в рамках грантового-міні конкурсу «Інтегруйся та самореалізуйся»

Проєкт реалізовується в Сторожинецькій територіальній громаді, а саме в с.Стара Жадова на базі місцевої амбулаторії, що наразі стала прихистком для вимушено переміщених осіб.

Мета проєкту — створення належних умов для інтелектуального та культурного розвитку 40 дітей ВПО, віком 5-15 років протягом двох місяців. Координатор проєкту — Привалихіна Наталія.

Під час візиту ми передали команді проєкту необхідну техніку та обладнання для якісного впровадження проєкту в дію.

__________________________________________

Проєкт «Інтеграція та самореалізація ВПО в життя громад» реалізується ГО «Чернівецьке об‘єднання «Захист» за підтримки Асоціації Triangle Génération Humanitaire. Відокремленим підрозділом Асоціації Triangle Génération Humanitaire Ukraine

Громадська організація «Чернівецьке об‘єднання «Захист» працює в межах гуманітарного проекту «Реагування на надзвичайні ситуації щодо задоволення основних потреб людей, що постраждали від конфлікту в Україні», що фінансується за підтримки Кризового Центру Міністерства Європи та іноземних справ Фрації