Новини

Круглий стіл на тему: «Транспортні послуги для маломобільних груп населення у м. Чернівці»

14 грудня за круглим столом зустрілись представники громадських організацій міста: ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» , представниця чернівецького відділення Українське товариство сліпих — УТОСГалина Гродецька, ГО «Даруй тепло», ГО «Чернівецька обласна організація людей з інвалідністю «ЛІДЕР», Чернівецька Обласна Організація Утог, представниця Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю — Валентина Добридіна, представники Чернівецьке Тролейбусне Управління, представники Департамент соціальної політики Чернівецької міської ради та громадські активісти.

Ми поспілкувались про загальну ситуацію із транспортними перевезеннями у місті, дізнались, яка ситуація із кількістю низькопідлогового транспорту в м. Чернівці, функції нового низькопідлогового транспорту для маломобільних груп населення.

Також виконуючий обов’язки директора Чернівецького тролейбусного управління — Петро Лисак, розповів, що наразі управління розробляє додаток, в якому кожен користувач транспорту зможе відслідкувати дійсний маршрут та час прибуття комунального транспорту.

А наразі чітко працює чат-бот у Viber та Telegram за посиланням — https://www.viber.com/transcvbot i @transCVbot

Сюди можна самостійно відправити пропозиції, побажання чи скарги, на які швидко реагують.

Для осіб, які не мають можливості скористатись чат-ботом працюють: центральна диспетчерська служба — 050 434 29 89, приймальня — 050 374 90 44

Запрошені гості круглого столу поділились власним як позитивним, так і негативним досвідом користування комунальним транспортом в м.Чернівці та думками щодо покращення якості надання послуг безпосередньо водіями.

Обговорили можливу співпрацю громадських організацій міста із ЧТУ в наступному році, маємо одну цікаву ідею про яку розповімо дещо згодом.

Ми щиро вдячні в.о. директора Чернівецького тролейбусного управління — Лисак Петро, директорці Департаменту соціальної політики Чернівнцької міської ради — Наталія Фрунзе та представниці Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю — Валентині Добридіній, що завітали на захід і поділились цінною інформацією із громадянами.

Ми впевнені, що співпраця між органами місцевого самоврядування, комунальними установами та громадськими організаціями сприятиме створенню безбар‘єрного простору.

Завдяки таким круглим столам ми зможемо налагодити співпрацю і цим самим покращити якість надання послуг для кожного.

Круглий стіл відбувся в межах проєкту «Захист прав людини в Чернівцях», що реалізує ГО «Чернівецьке об‘єднання «Захист» за підтримки IM Swedish Development Partner