Новини

Майстер-клас для дітей Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи- інтернату №2

ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» розпочала реалізацію проекту «Мистецтво зближує». Проект передбачає проведення майстер-класів у закладах Чернівецької області де перебувають діти з особливими життєвими обставинами в т.ч. діти в інтернатних закладах, будинку дитини, ЦСПР, діти з інвалідністю, діти в СЖО, тощо.

Метою проекту є сприяння соціалізації дітей з особливими життєвими обставинами через спільне проведення мистецьких заходів, сприяння в реалізації творчого потенціалу та здібностей дітей, формуванню сучасного образотворчого смаку.

Першим заходом в рамках проекту став майстер-клас для учнів Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи- інтернат №2 з виготовлення вітальних листівок до 8 березня.

Діти та педагоги тепло зустріли волотерів та активно працювали над виготовленням листівок. Дітям особливо сподобалися різні цікаві матеріали для виготовлення листвок, творчий підхід до їх дизайну. Приємно, що майстер-клас був гарним способом комунікації та покращення настрою) а ще діти готові до свята весни)

Захід реалізований в рамках проекту «Мистецтво зближує», використані власні ресурси ГО «ЧО «Захист».

Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979 🙂