Новини

Майже рік роботи тимчасового прихистку Чернівецьке Об’єднання Захист в м.Чернівці

25 лютого організація відкрила на базі свого офісу тимчасовий прихисток, щоб допомогти людям, які не мають де зупинитись, зігрітись та переночувати. Коли відкривався прихисток ніхто із нас не знав скільки часу буде потреба. Проте ми працюємо досі, працюємо, оскільки ще є величезна потреба у допомозі із житлом, працюємо завдяки величезній підтримці партнерів та нейбайдужих людей.

Із лютого по кінець грудня 2022 року в нас зупинилось — 877 людей та 50 тварин.

В тимчасовому прихистку проживали люди із Києва, Харкова, Сум, Миколаєва, Чернігова, Маріуполя, Слов‘янська, Сєверодонецьку, Запоріжжя, Полтави, Краматорську, Лисичанську, Одеси, Херсону, Донецьку, Мелітополя, Красногорівки, Щасливого, Горлівки, Бердянська, Коростень та інших населених пунктів.

Долі людей, які зупинялись у тимчасовому прихистку, склались по-різному, але ми раді тому, що змогли стати для них тимчасовою опорою та підтримкою,що допомогли знайти нові орієнтири в житті та цілі для розвитку.

З деякими з них ми досі тримаємо контакт, люди (що вже стали добрими друзями) діляться із нами своїми успіхами та поразками, дехто прогулюючись із домашніми улюбленцями повз наш офіс, заходять просто привітатись запитати як наші справи чи потрібна нам якась допомога. Ми цінуємо кожен такий момент, кожен відгук і це надихає нас працювати далі і шукати можливості та ресурси для допомоги щодня.

Щирі слова подяки висловлюємо постійним стратегічним партнерам European Endowment For Democracy та IM Swedish Development Partner

Тримчасовий прихисток працює, працює щодня, якщо вам потрібна допомога, звертайтесь та дізнавайтесь деталі за номером телефону — +380 96 016 59 79