Новини Публікації

Ми перетнули екватор серії тренінгів на тему «Проєктний менеджмент»

28 жовтня наша команда завітала до молодіжного центру у м.Вижниця, де провела тренінг в рамках проєкту «Інтеграція та самореалізація ВПО в життя громад»

Вижницька територіальна громада — одна з найактивніших громад у даному проєкті. Тут разом об‘єднались ВПО, молодь та представники Молодіжна рада Вижницької МТГ, щоб опановувати нові навички та продукувати ідеї, що нестимуть соціальний вплив.

Протягом шести годин ми: створювали дерево проблем громади, генерували ідеї для вирішення, об’єднувались в команди і вчились чіткіше формулювати ідею, проблему, мету та інші складові проекту.

Робота йшла легко та невимушено, а все завдяки професіоналізму тренера — Тетяни Лебухорської.

Нагадуємо, що опісля тренінгу в громаді кожен учасник проєкту має змогу створити команду, прописати проєкту заявку та подати свою ідею із соціальним впливом на конкурс міні-грантів «Інтегруйся та самореалізуйся» від ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист». Сума грантового фонду для однієї громади складає — до 77 500 грн.

Слідкуйте за новинами в наших соц. мережах. Ми будемо знайомити вас із перебігом конкурсу та результатами😉

__________________________________________

Проєкт «Інтеграція та самореалізація ВПО в життя громад» реалізується ГО «Чернівецьке об‘єднання «Захист» за підтримки Асоціації

Triangle Génération Humanitaire. Відокремленим підрозділом АсоціаціїTriangle Génération Humanitaire Ukraine.

Громадська організація «Чернівецьке об‘єднання «Захист» працює в межах гуманітарного проекту «Реагування на надзвичайні ситуації щодо задоволення основних потреб людей, що постраждали від конфлікту в Україні», що фінансується за підтримки Кризового Центру Міністерства Європи та іноземних справ Франції