Новини

«Між поколіннями» — подія для дітей та їх батьків

Захід ми розпочали з питання «Хто для вас супергерой?»

Саме питання є багатогранним, адже здебільшого це є наші батьки з раннього дитинства, яких ми сприймаємо як людей з надможливостями — супергероями.

Проте чим старше з віком стають діти — тим більше приходить розуміння, що супергерої навколо нас, скрізь, і це не тільки наші батьки. Це і наші військові, волонтери, платники податків та ще багато чудових людей.

Дітки у віці 7-10 років вже розуміють, що навколо ще стільки можливостей, стільки непізнаних граней світу, що можуть відсторонюватися від батьків, знаходити собі друзів з якими проводять більше часу та з якими цікавіше гратись. Але підтримувати постійний емоційний зв‘язок із дитиною дуже важливо, цьому сприяють спільні рутинні справи, традиції, посиденьки.

Тому, щоб краще дізнатися про це ми спільно переглядали повнометражний мультфільм «Я — Панда». Під час перегляду глядачі повністю занурились у сюжет мультфільму, раділи здобуткам та перемогам у стрічці рівноцінно як дітки, так і батьки.

А в кінці заходу ми змогли ще більше підняти діткам настрій, завдяки подаруночкам від наших друзів волонтерів — Галина Фока та @yevgen.ramadan . Вдячні вам за ваші щирі серця сповнені світлих намірів дарувати діткам тепло та привід для щастя!

Захід відбувся у Ресурсний центр громадської активності

Громадська організація працює за підтримки IM Swedish Development Partner та European Endowment For Democracy

#ImSwedishDevelopmentPartner