Новини

Мотиваційна фотовиставка “Кожен має право на працю” триває. Приходьте!

Майстер, бібліотекарка, викладач пісні жестовою мовою, оператор соціального таксі, масажистка, фахівчиня експертної служби, представниця Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю Чернівецької ОДА, аніматорка та підприємці… Ким лише не працюють герої фотовиставки “Кожен має право на працю”.

Побачити їх знімки можна було в у ТРЦ “DEPOt center” протягом цих вихідних. Відвідувачі пильно розглядали фото і розпитували нас детальніше про кожного на фотографії.

Ми сподіваємось, після перегляду виставки зросте кількість роботодавців, які охоче працевлаштовуватимуть людей з інвалідністю. А останні натомість будуть більше вірити в себе й наполегливо шукати улюблену роботу.

Побачити світлини наших героїв можна ще сьогодні до 21:00. Приходьте! Ми будемо в ТРЦ “DEPOt center” на першому поверсі, біля фонтану.

Фотовиставка відбулась за сприяння ТРЦ “DEPOt Center”, ЧОЦЕВ «Юність Буковини», Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №2. 

Захід — частинка проєкту «Інклюзивні робочі місця», що реалізується у межах проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та підтримки IM Swedish Development Partner.