Новини

Можливість відвідати заклад відпочинку дуже важлива і для людей з порушеннями зору

Галина Гродецька в рамках проекту «Захист прав людини у Чернівцях» за підтримки IM Swedish Development Partner, побувала в ресторані швидкого харчування «Kitchen», який знаходиться в ТРЦ «DEPOt» і поділилась своїми враженнями та думками:

«Оскільки я бачу світ через дотики та звуки, то надаю перевагу об’єктам, які знаходяться біля мого будинку. «DEPOt» поруч, не потрібно їхати громадським транспортом, який в час війни їздить зрідка і дорого коштує.

ТРЦ «DEPOt» — великий торговельний центр, де працюють різні заклади і я відвідую його, бо поруч кінотеатр в якому 7 залів і в кожному різний фільм. Можна «вбити двох зайців» — смачно і не дорого поїсти та ще й подивитися новий фільм.

Смачно поїсти можна в закладі якісного та швидкого харчування «Kitchen». До закладу можна потрапити ліфтом або на ескалаторі. На жаль, кнопки ліфта не озвучуються і на поручнях я не знайшла нумерації поверхів. Через те, що незрячі люди зрідка відвідують заклад — персонал не володіє достатніми навичками комунікації з такими людьми як я. В закладі їжу потрібно самостійно понести на касу, де її зважать та візьмуть кошти, а далі самостійно потрібно понести на столик, бо офіціантів там немає. Мені це не зручно. То ж я обов’язково запрошую з собою супроводжуючу людину. А це завжди залежність від інших людей, їх характеру, звичок, наявного вільного часу для відпочинку, тощо…

Все ж, це можливість вийти з дому, гарно і не дорого відпочити і отримати хороший настрій.»

Дякуємо, пані Галині за те, що поділилась із нами власним досвідом!

На зображенні може бути: 6 людей, люди сидять та у приміщенні