Публікації

На вул. Щербанюка 48А вже більше року працює прихисток для ВПО ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист». Тепер ми маємо можливість приймати людей до кінця квітня

Що ми надаємо:

✅ 2 кімнати на 15 ліжко-місць для сну та відпочинку;

✅ванна кімната з душем та пральною машиною;

✅ кухня із технікою для приготування та зберігання їжі.

Також в прихистку є базові продукти харчування та засоби гігієни.

Для мешканців нашого прихистку також проводяться сеанси індивідуальної та групової психологічної підтримки, як для дітей так і для дорослих.

Також проводимо освітні та розвиваючі заходи для дітей та молоді: сексуальна освіта, арт-терапія, вечори документального та художнього кіно та ще безліч заходів, що сприяють інтелектуальному зростанню.

Якщо вам потрібне місце проживання на вищезазначений період і ви зацікавилсь проживанням у нас — заповніть форму нижче👇

https://forms.gle/eqpgU83o12QCZEkU9

Кількість місць обмежена. Тому пріорітет надається родинам/сім’ям з дітьми.

Робота прихистку відбувається у рамках проєкту “Невідкладна допомога та захист постраждалих внутрішньо переміщених осіб в Україні та українських біженців в Молдові”, що реалізується Hilfswerk International(Австрія) у партнерстві з Громадською організацією СТАН \ STAN (Україна), організацією для дітей та молоді Asociatia Obsteasca «Mostenitorii»(Молдова) та асоціацією Gender-Centru (Молдова) та фінансується Австрійською агенцією з розвитку (ADA), яка є операційним підрозділом Austrian Development Cooperation, та фондом “Nachbar in Not”.

#Великадопомогa

#Ajutorulemereualatur

#grossehilfe#großehilfe

#HilfswerkInternational#STAN#Mostenitorii#GenderCentru#ADA#ADC#NIN

#standforukraine