Новини

Нам вдалося підтримати 646 родин необхідними продуктами харчування та засобами гігієни

Впродовж тривалого часу ми отримуємо дуже багато запитів про допомогу від осіб з числа ВПО, найчастіші запити отримуємо на засоби гігієни, засоби для прання, продукти харчування як для дорослих так і для дітей.

Нещодавно ми запустили електронну форму реєстрації на отримання допомоги. За кілька днів її заповнило 1610 осіб з числа ВПО, в тому числі особи з інвалідністю. Ми опрацьовували отримані запити та надавали допомогу в порядку черги.

Завдяки підтримці HelpAge Ukraine — Представництво HelpAge International в Україні змогли придбати продукти харчування, засоби гігієни та засоби для прання.

Нам вдалося підтримати 646 родин необхідними продуктами харчування та засобами гігієни, тепер ці родини бодай місяць, матимуть змогу харчуватися та почувати себе трохи комфортніше завдяки отриманій допомозі.

За період видачі ми багато спілкувались із людьми і отримували вдячні відгуки. Проте залишається велика потреба в підтримці близко 1000 осіб. Будемо й надалі працювати, щоб закрити більшу кількість запитів.

➡️ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

➡️ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979

➡️ Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/