Новини

Наша колега Сніжана Бурденюк взяла участь у панельній дискусії з Першою леді України

Наша колега Сніжана Бурденюк взяла участь у панельній дискусії із Першою леді у рамках проєкту «Наука – це вона».Це просвітницький арт-проєкт, який популяризує науку серед молоді та пропагує у ній гендерну рівність. Дівчата з усієї України готували есе про внесок видатних українських жінок-вчених у розвиток науки та суспільства.

Також відбулася дискусія із Першою леді Оленою Зеленською, під час якої обговорили ще й включеність молоді у державотворення та питання безбар’єрності.

«Я побачила на 5 років молодших дівчат, які значно швидше розвиваються, мають креативніше мислення, ще більше знають, чого хочуть і як цього досягти. Вони по-іншому дивляться на питання гендерної рівності без стереотипів, які ще маю я. Одна із дівчат у 15 років є представницею молодіжного парламенту ЄС. Це вражає і надихає! Я відчула, що Перша леді справді знається у питаннях доступності. Олена Зеленська запропонувала мені долучитися до Ради безбар’єрності», — розповіла Сніжана.

Щоб потрапити на цю подію, Сніжана пройшла відбір. Згідно з умовами, потрібно бути віком до 23 років, мати активну громадську позицію та досвід у молодіжній сфері.

Сніжана працює експерткою з роботи з дітьми та молоддю у складних життєвих обставинах у ГО «Чернівецьке об‘єднання «Захист», має чималий досвід волонтерства та громадської активності.