Новини

Наступний проєкт, що отримав фінансування в рамках грантової програми «Інтегруйся та самореалізуйся» — «Ігротека: граймося та розвиваймося»

Проєкт реалізовується у Кельменецькій територіальній громаді.

«Ігротека: граймося та розвиваймося» — проєкт, що спрямований на створення розвиткового простору для дітей та підлітків в Кельменецькій громаді.

Простір став неповторним місцем, де дітки та підлітки, мають змогу організовувати, самостійно чи разом із наставниками, власне дозвілля з вільним доступом до дитячої літератури, матеріалів для творчості та різноманітних ігор.

Простір розташовується у Кельменецька центральна бібліотека, доступ вільний в робочі години бібліотеки із понеділка по неділю, окрім суботи. Прийти на заняття чи просто посидіти та відпочити у просторі можуть всі охочі дітки.

Вся команда ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» неймовірно щаслива, що в складний для країни та кожного українця час, ми все таки маємо можливість продовжувати працювати і підтримувати ініціативні групи та громади Чернівецької області.

Створення простору для діток у Кельменецькій територіальній громаді стало можливим завдяки проєкту «Інтеграція та самореалізація ВПО в життя громад», що реалізується ГО «Чернівецьке об‘єднання «Захист» за підтримки Triangle Génération Humanitaire. Відокремленим підрозділом Triangle Génération Humanitaire Ukraine

Громадська організація «Чернівецьке об‘єднання «Захист» працює в межах гуманітарного проекту «Реагування на надзвичайні ситуації щодо задоволення основних потреб людей, що постраждали від конфлікту в Україні», що фінансується за підтримки Кризового Центру Міністерства Європи та іноземних справ Фрації