Новини

Незабута історія

На днях відбувся черговий показ фільму кіноклубі DocuClub. Цього разу представники ГО «ЧО «Захист» спільно з Молодіжною радою Буковини продемонструвати активістам та членам ради анімаційний документальний фільм «Зламані гілки», незалежної режисерка та аніматорки Аяли Шарот.

У нашому кіноклубі документального кіно, всі охочі мають можливість переглядати невигадані історії про реальних людей. Не є винятком з цього правила історії героїні з якою ми знайомились під час перегляду.

Міхаль Ріхтер було лише 14 років, коли вона покинула свою домівку в Польщі і сама поїхала до Ізраїлю напередодні Другої світової війни. Родина повинна була приєднатися до неї наступного року, але з початком війни усе змінилося. Спогади Міхаль оживають у барвистій анімації, що змальовує її самотню подорож із дитинства у доросле життя.

Модератор після перегляду фільму разом з учасниками прорефлексував емоції, які виникли після перегляду стрічки та провів обговорення у якому піднімалися теми війни, дискримінації та голокосту. Проговорили аспекти впливу пропаганди та її механізми впливу на свідомість людей, а також як формуються упередження та стереотипи, щоб краще зрозуміти, як це впиває на глобальному рівні та до чого може призвести дискримінація в сучасному світі.

✅ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

✅ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979