Новини

Під час ремонтних робіт у ресурсному центрі соціальної підтримки «GROW UP» ми виявили потребу у встановленні рекуператорів та у лютому встановили їх

Організувати якісну вентиляцію повітря у квартирі чи приватному будинку непросто. Проблема стосується як житлових кімнат, так офісних приміщень.

Провітрювання приміщень шляхом простого відкриття вікна є нераціональним, особливо в холодну пору року, оскільки витрачається велика кількість теплової енергії. 

Чим можна замінити природну вентиляцію в сучасних реаліях? Для цього створені різні припливно-витяжні системи, однією із їх різновидів є припливно-витяжна установка із рекуператором.

Рекуператор – це енергоощадний прилад з функцією децентралізованої вентиляції, очищення та підігріву повітря, що надходить з вулиці.

Під час ремонтних робіт у ресурсному центрі соціальної підтримки «GROW UP» ми виявили потребу у встановленні рекуператорів та у лютому встановили їх.

Також у лютому у приміщенні центру відбулось укладання плитки на всю поверхню підлоги. Ремонтні роботи успішно підходять до завершення. Зовсім скоро центр прийматиме відвідувачів.

Роботи у «GROW UP» відбуваються за підтримки Ліга сильних

________________________

💬 Цей матеріал був підготовлений за фінансової підтримки CBM Christoffel-Blindenmission in Deutschland та European Disability Forum. Погляди, висловлені у цьому матеріалі, належать ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист», і тому жодним чином не відображають офіційну думку фінансового партнера та Європейського форуму інвалідності.

➡️ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

➡️ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації телефонуй нам — 096 0165979

➡️ Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/

#ImSwedishDevelopmentPartner