Новини

Під час військових дій в країні важливо дотримуватись законів, правил дорожнього руху та правил паркування

Разом з представниками Патрульна поліція Чернівецької області ми постійно співпрацюємо та моніторимо вулиці міста. Нагадуючи водіям про правила паркування авто на місцях для осіб з інвалідністю та про відповідальність за паркування на цих місцях за відсутності інвалідності.

Частина 5 статі 122 КУпАП говорить: стоянка або зупинка авто на місці, призначеному для людей із інвалідністю, або тих, хто перевозить людей з ЛЗІ, а також зупинка транспортного засобу, перегороджують рух водіям з інвалідністю або тим, хто перевозить осіб з фізіологічними особливостями, карається штрафом в розмірі 60-100 неоподатковуваних мінімумів.

Тобто, якщо ви навмисно або через неуважність припаркувалися в недозволеному місці, інспектор правомірно випише штраф в сумі від 1020 до 1700 грн.

За що ще можна отримати постанову:

* повторна стоянка на місці для людей із – 2040-2550 грн;

* створення перешкоди водіям з інвалідністю або особам, які перевозять людей із інвалідністю, в стоянці або зупинку транспортного засобу – 1020-1700 грн;

* незаконне використання значка «людина із інвалідністю за кермом» – 1020-2700 грн.

Таким чином, вибираючи місце для паркування, навіть на кілька хвилин, уважно читайте знаки та дотримуйтесь правил паркування.

➡️Громадська організація працює за підтримки IM Swedish Development Partner

➡️ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

➡️ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979

➡️ Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate