Новини

Початок проекту психологічної підтримки «Ти не одна»

Підтримувати психологічну стійкість стало важче під час карантину. У першу чергу це стосується людей, які знаходяться у особливих життєвих обставинах.
ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» розпочала проект психологічної підтримки «Ти не одна». Ми будемо організовувати групові та індивідуальні зустрічі з психологом для тих хто буде їх потребувати та знаходиться в особливих життєвих обставинах. Ті хто зіштовхнулися з проблемами та не мають до кого звернутися, люди з інвалідністю або їх родичі, жертви домашнього насильства, діти тощо відтепер можуть розраховувати на допомогу психолога та шукати виходи із кожної проблемної ситуації.
При виявленні проблем іншого характеру, по можливості будуть допомогати інші фахівці.
Вже пройшла перша така зустріч з психологинею Вікторією Сандуляк. Учасниками стали люди з інвалідністю та батьки людей з інвалідністю. Зустріч з психологом є конфіденційною, проте зі слів Вікторії та учасників — зустріч була ефективною, а проект корисним та необхідним у майбутньому.
Якщо Ви знаходитеся у особливих життєвих обставинах та Вам необхідна психологічна допомога — телефонуйте чи пишіть на будь-який месенджер 0960165979.
ДЕТАЛЬНІШЕ: https://www.zahystcv.org
Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979 🙂
Якщо ви хочете підтримати нашу діяльність, перейдіть за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/