Новини

Практичне заняття: створення виробів із зерен кави — захід для діток, які наразі проживають у Оршівський дитячий будинок «Ромашка», проведений в рамках напрямку роботи із дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах

За допомогою клею, картону, паперу та зерен кави діти із молодшої групи поринули в бесіду на тему «Уява образів ароматів, що навколо нас».

Пропрацьовуючи із дітками цю тему ми виявили, що у багатьох уява зображує аромати кави як позитивні моменти з життя.

Це все відчувається в той час, як вони відчувають переживання, знаючи те, що відбувається у нашій країні, під час практичної взаємодії із ароматом запашних кавових зерен.

Коли перед учасниками заходу постало питання про те, який образ аромату кавових зерен вони візуалізують в уяві, не було навіть сумнівів — це однозначно образи тепла, сімейного затишку, дружньої атмосфери.

Під час самого проведення заняття, трапилися непередбачена подія — вимкнення електромережі внаслідок блекауту, який відбувається в Україні. Проте це не завадило нам із позитивом та натхненням продовжувати наше заняття.

Діти, як і дорослі, відчувають переживання та стривоженість від всіх подій, які відбуваються в нашій країні, прагнучи миру, свободи та перемоги.

Також за період 28.11.2022 — 04.12.2022 наша команда провела ще 3 заняття у Оршівському дитячому будинку «Ромашка» на тему: «Мій будинок», «Різноматні кімнати моєї оселі», «Уява образів через візуалізацію ігрової форми «Dixit»», 1 заняття у центрі соціально-психологічної реабілітації на тему «Мої страхи», у Ресурсний центр громадської активності — 1 заняття на тему «Повторення вивченого про надходження та витрати через гру «Монополія»» та 1 заняття з вивчення англійської мови «Present simple у повсякденній лексиці».

Такий об’єм роботи із дітками та молоддю нам допомогають робити небайдужі волонтери — Vlada Pohorila , Вікторія Зелінська та Mykhailo Voronka інші за що ми їм неймовірно вдячні!

➡️Громадська організація працює за підтримки IM Swedish Development Partner

➡️ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

➡️ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979

➡️ Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/