Новини

Представники ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» сьогодні взяли участь у форумі «Жінки.Війна.Безпека: протиДій торгівлі людьми»

У світлі нинішньої небезпечної для життя ситуації в Україні багато людей змушені покинути свої домівки та їхати до сусідніх країн, щоб отримати допомогу. Жінки з дітьми і молоді дівчата можуть стати жертвами експлуатації та торгівлі людьми. Тому щоб кожен міг убезпечити себе, організатори розробили та презентували дорожню карту/пам‘ятку як не потрапити у ситуацію торгівлі людьми під час евакуації та перетину кордону.

Ми обговорювали питання протидії торгівлі людьми, посилення контролю за міграційними процесами задля убезпечення потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, психологічної та юридичної підтримки постраждалим від торгівлі людьми та їх сім’ям, а також ознайомилися з проєктом Програми з реалізації сімейної, гендерної політики, попередження домашнього насильства та протидії торгівлі людьми Чернівецької міської територіальної громади на 2023-2025 роки.

Щиро вдячні організаторам Чернівецька міська радаДепартамент соціальної політики Чернівецької міської радиУкраїнський Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s FundЦентр громадської активності «Синергія» за змістовну та актуальну подачу інформації.

➡️Громадська організація працює за підтримки IM Swedish Development Partner

➡️ Наш сайт: https://www.zahystcv.org

➡️ Якщо ти хочеш бути волонтером/кою організації — 096 0165979

➡️ Якщо ти хочеш підтримати нашу діяльність, переходь за посиланням: https://www.zahystcv.org/donate/