Новини

Представники ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист»провели навчання для водіїв міського комунального транспорту «Чернівецьке Тролейбусне Управління»

Представники ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист»Mariia Nikitina, Олександр Науменко, Івоняк Лія — провели навчання для водіїв міського комунального транспорту Чернівецьке Тролейбусне Управління

Тема навчання: «Якісне надання послуг із перевезення пасажирів, зокрема маломобільних груп населення та людей з інвалідністю»

Із збільшенням низькопідлогового транспорту в м.Чернівці, збільшилась кількість транспортних маршрутів і, відповідно, більша кількість маломобільних груп населення має змогу скористатись послугами комфортного транспорту.

Проте якісне та комфортне перевезення це не тільки про стан транспорту, а й про вміння водіїв комунікувати із пасажирами, вміння якісно надати допомогу тій чи іншій людині: припаркуватись біля бордюру таким чином, щоб людина могла без перешкод зайти у транспорт, за потреби відкрити відкидний пандус, допомогти людині зайти чи вийти із салону, озвучувати зупинки транспорту та ще багато важливих складових.

В нашому суспільстві існує стереотип, що надання таких послуг потрібне тільки людям, що пересуваються на кріслах колісних, проте це не так. Якісних послуг перевезення потребують всі пасажири, а це і люди з інвалідністю, і маломобільні групи населення.

Хочемо зазначити, що до маломобільних груп населення належать також: вагітні жінки, люди старшого віку, люди з тимчасовими фізичними порушеннями, діти до 7 років з батьками або особами, що їх супроводжують, люди з непропорційними частинами тіла.

Таким чином ми бачимо, що якісного надання послуг перевезення потребує не незначна кількість населення, а всі пасажири громадського транспорту. І саме це потрібно брати за основу, коли ви надаєте послуги перевезення.

Протягом трьох днів навчання ми розповідали працівникам тролейбусного управління про принцип людяності та ввічливості під час надання послуг, про базові навички комунікації та допомоги людям з інвалідністю і різним маломобільним групам.

Маємо надію, що отримані знання наші слухачі будуть використовувати на практиці щоденно та невпинно.

Наразі ми розробляємо великий курс тренінгів для водіїв громадського транспорту щодо якісного надання послуг перевезення маломобільним групам населення.

Будемо працювати задля того, щоб в нашому місті ставало все більше надавачів якісних послуг перевезення

Захід відбувся у межах проєкту «Захист прав людини у Чернівцях», що реалізує ГО «Чернівецьке об’єднання «Захист» за підтримки IM Swedish Development Partner

#ImSwedishDevelopmentPartner